Menu Zamknij

Ogłaszamy casting dla dzieci do spotu reklamowego

Casting dla dzieci do spotu reklamowego mebelków

Firma Delta-Trade, polski producent mebelków dziecięcych z pianki, ogłasza casting dla dzieci w wieku 1,5 –  3 lat do spotu reklamowego.

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w castingu do spotu prezentującego nasze dziecięce mebelki. Sesja i zdjęcia filmowe odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim (woj. wielkopolskie), w dniach 21-22 lipca 2020 r. Sesja zdjęciowa trwać będzie od godziny 10:00.

Delta-Trade to firma zajmująca się handlem, produkcją i eksportem artykułów dla dzieci, w tym fotelików i sof z pianki oraz poduszek i puf z granulatem. Główną działalnością firmy jest produkcja właśnie tych mebelków, które dostępne są aż w 25 krajach na świecie, gdzie znane są pod nazwą marki Delsit.

Kogo szukamy?
Jeśli Twoja pociecha jest śmiała i otwarta oraz dobrze czuje się przed obiektywem, to szukamy właśnie Was! Wysyłając zgłoszenie wspólnie możecie wziąć udział w naszej filmowej przygodzie, do czego serdecznie zachęcamy!

Jaki jest cel?
Efektem opisanej sesji zdjęciowej będzie powstanie kilku spotów reklamowych, przeznaczonych do promowania marki mebelków dla dzieci Delsit.

Czy to bezpieczne?
Jak najbardziej. Sesja zdjęciowa zostanie przeprowadzona z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich rodziców. Zostaną zachowane wysokie standardy higieny, bezpieczna odległość oraz czystość, poprzez pełną dezynfekcje naszego studio.

Jak wysłać zgłoszenie?
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: robert@delta-trade.pl. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod podanym e-mailem lub pod numerem telefonu +48 601 956 510.

Co umieścić w zgłoszeniu?
W zgłoszeniu wysyłanym na powyższy e-mail powinny znaleźć się następujące informacje:

  • Imię dziecka,
  • Zdjęcie lub filmik z udziałem dziecka,
  • Wiek dziecka,
  • Wzrost dziecka,
  • Informacje o tym, czy dziecko posiada już wcześniejsze doświadczenia w sesjach zdjęciowych i/lub filmowych,
  • Wypełnioną i podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, która znajduje się tutaj (kliknij, aby pobrać).

Czekamy na Wasze zgłoszenia!