Menu Zamknij

Produkcja maseczek z nadrukiem klienta

Producent maseczek ochronnych z nadrukiem

W odpowiedzi na potrzeby runku związane z ogólnoświatowym zagrożeniem pandemicznym, firma Delta-Trade wykorzystała swoje możliwości technologiczne do uruchomienia produkcji maseczek z lekkiej, oddychającej tkaniny.

Chcąc przyłożyć się do zmagań z obecną sytuacją pandemiczną podjęliśmy decyzję o produkcji maseczek ochronnych. Maseczki mogą być wykończone dowolnym nadrukiem, pod zamówienie i według projektu klienta. Tym samym znajdą odpowiednie zastosowanie wszędzie tam, gdzie warto podkreślać komunikat marki, np. w maseczki z nadrukiem wyposażyć można obsługę restauracji, klubu i organizatorów imprez plenerowych. To praktyczna ochrona używana przez obsługę lokalu lub wydarzenia, a także rozwiązanie udostępniane gościom.

Oferta cenowa maseczek z własnym nadrukiem:
100 szt. – 5 zł/szt. netto
200 szt. – 4,70 zł/szt. netto
500 szt. – 4,50 zł/szt. netto
1 000 szt. – 4,00 zł/szt. netto
>1 000 oferta indywidualna

Aby otrzymać indywidualną ofertę prosimy o kontakt pod adresem: sublimacja@delta-trade.pl

Nasz dział sublimacji przygotuje projekt maseczki według sugestii i uwag klienta.

Należy pamiętać, że maseczki produkowane przez Delta-Trade nie są wyrobem certyfikowanym i z tego względu nie nadają się do profesjonalnego zastosowania, np. w sektorze medycznym. Spełniają rolę zakrycia ust i nosa, która jest narzucona przez ustawodawcę w określonych miejscach i sytuacjach.