Menu Zamknij

Nowa maszyna do druku sublimacyjnego w Delta Trade

Delta Trade nowa maszyna do druku

Z przyjemnością wprowadzamy do naszego zakładu produkcyjnego nową maszynę do druku termosublimacyjnego.
Zainwestowaliśmy w topową maszynę drukarską, która znacząco zwiększy wielkość naszej produkcji.

Teraz mamy możliwość produkowania o wiele więcej z większą elastycznością.

Najbardziej ekscytuje nas nowa technologia druku.

Z myślą o naszych ambitnych klientach, którzy chcieliby poszerzyć swoją obecną ofertę i wyróżnić się na tle konkurencji, teraz możemy poszerzyć paletę kolorów CMYK o atramenty fluorescencyjne.

Jasne kolory, wspaniałe rezultaty!
Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w nowych maszynach drukarskich mamy możliwość realizacji genialnych pomysłów projektowych odtworzonych w niezwykle świetlistych kolorach.

Wystrój wnętrz w spokojnych, pastelowych kolorach.
Co więcej, rozszerzona biblioteka kolorów oferuje ogromne i kreatywne możliwości. Oprogramowanie do drukowania zawiera funkcję drukowania biblioteki kolorów, którą można łatwo zainstalować w aplikacjach pakietu Adobe Creative Suite/Creative Cloud, co pozwala uwolnić kreatywność dzięki szerokiej przestrzeni kolorów.
Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest wykonanie nadruków w oparciu o szerszą paletę spokojnych i relaksujących, pastelowych kolorów.

Z myślą o dalszym rozwoju
Jako wiodący producent mebli dziecięcych czujemy się zobowiązani do śledzenia i stosowania wszelkich nowinek technologicznych, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych, tworząc przewagi konkurencyjne