Menu Zamknij

Dystrybucja marki Delsit w Stanach Zjednoczonych

Children foam furniture in USA

Firma Delta-Trade zadebiutowała na rynku Ameryki Północnej, z ofertą piankowych mebelków dziecięcych, odnotowując niebywały sukces i rosnące zainteresowanie produktami.

Po wielomiesięcznych przygotowaniach i dostosowywaniu produktów do norm rynkowych i wymogów bezpieczeństwa marka Delsit zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Za sprzedaż mebelków piankowych na miejscu odpowiedzialna jest spółka Delsit Family Group Corporation, z siedzibą i centrum dystrybucji w Nowym Jorku. Dedykowany podmiot na miejscu zapewnia stałe wsparcie dla klientów biznesowych oraz nadzoruje tę część rynku, zarówno pod kątem jakości wyrobów, jak i dopasowania oferty do regionu.

Sprzedaż produktów marki Delsit rozpoczęto w maju 2020 roku i już po kilku dniach odnotowano dobre i stale rosnące wyniki sprzedaży naszych wyjątkowych mebelków dziecięcych. Obecnie produkty Delsit dostępne są na platformie Amazon oraz w sieci handlowej Wallmart, dzięki czemu mamy pewność, że docieramy do jak największej ilości rodziców, dostarczając im produkty, które sprawią wiele radości ich pociechom.

W ciągu pierwszego tygodnia od debiutu sofa DT2-20146 „Szare Gwiazdki” znalazła się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się produktów w dziale sof dla dzieci na portalu Amazon.

Cieszymy się, że nasze produkty znalazły uznanie również po drugiej stronie oceanu.